Rozrywka

CLOUT MMA coraz bardziej zaskakuje!

Gala CLOUT MMA 2 dopiero 28 października, a już zostaliśmy zasypani naprawdę ekscytującymi pojedynkami. Walka w różnych formułach czy limitach wagowych? A może walka 1 na 10? To wszystko na najnowszej edycji freak fightowej gali.

Main-event ze zmianą formuły 

Ponad półtora miesiąca przed galą ogłoszono walkę wieczoru, która jest na dość zaskakujących zasadach. Podczas main-eventu Denis Załęcki zawalczy z Danielem Omielańczukiem, którego już kilkukrotnie mieliśmy okazję widzieć w KSW. Według federacji CLOUT MMA, zawodnicy siebie nienawidzą. Jednak to nie jest ta ciekawsza część walki. Okazuje się, że jest to pierwszy w historii freak fightów pojedynek, gdzie może zmienić się formuła. Kiedy Denis złamie zasady dwukrotnie, boks zmienia się w MMA. 

Do gali jeszcze trochę zostało, a Clout MMA 2 Karta Walk błyskawicznie się uzupełnia. Koniecznie śledźcie, bo z dnia na dzień federacja zaskakuje coraz bardziej! Kto wie – może jutro zostanie ogłoszona walka w klatce metr na metr?

Pojedynek 1 na 10

Parę lat temu na portalu YouTube pojawił się film, jak młody chłopak – Boro, toczy walkę z cieniem 1 na 10. Jak na tamte czasy, wykazał się on naprawdę dobrymi umiejętnościami w K-1. Właśnie w takiej formule odbędzie się jego walka na CLOUT MMA 2. Pewnie wielu zastanawia się czy również zawalczy z 10 przeciwnikami? Otóż tak! Natomiast nie będą to profesjonalni rywale, a widzowie. Aktualnie trwa casting na pozostałych uczestników tego pojedynku- każdy może wziąć udział i zawalczyć w oktagonie z Boro. Starszym widzom na pewno się spodoba ta walka! 

Walka na różnych limitach wagowych

Na poprzedniej edycji CLOUT MMA mieliśmy okazję zobaczyć walkę, gdzie między zawodniczkami było około 28 lat różnicy. Na październikowej gali również jest pojedynek, gdzie jeden rywal jest starszy o 21 lat. Poza tym jest między nimi około 30 kilogramów różnicy w wadze! Chodzi tutaj o walkę kultowego Najmana z trochę mniejszym od niego Piotrem Lizakiem. Prawdopodobnie Najman już szykuję się do formy życia.

Karta walk drugiej edycji CLOUT MMA wciąż się uzupełnia, a federacja nie przestaje nas zaskakiwać. Starcie 1 na 10, gdzie Boro stawi czoła dziesięciu widzom, lub walka na różnych limitach wagowych pomiędzy Najmanem i Lizakiem – to tylko przykłady niecodziennych pojedynków, które będą miały miejsce. CLOUT MMA stawia na różnorodność i kreatywność, przyciągając uwagę zarówno młodszych fanów kontrowersji, jak i starszych widzów sportów walki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *