Uncategorized

Fotobudka 360 – nowoczesne fotografie i produkcje filmowe

Zdjęć nigdy nie jest za dużo. Poza pejzażami, ciekawymi obiektami często fotografujemy siebie. Technologie wciąż idą do przodu, dawna fotobudka dziś przeobraziła się w fotobudkę 360, dzięki której uzyskać można krótki filmik z ciekawymi efektami. To pomysł na wykonanie w prosty sposób interesujących zdjęć promocyjnych, uwiecznienia wspólnie spędzonych chwil podczas zabawy, spotkania, innej okazji.

Mobilna fotobudka 360

W odróżnieniu od klasycznych fotobudek, które nie były mobilne, współczesna fotobudka może zmieniać tło i miejsce ustawienia. W łatwy sposób można urządzenie rozłożyć, ustawić, jak też zdemontować. Co za tym idzie urządzenie oferowane jest na wynajem okolicznościowymi, nawet na jeden dzień. Wynajem fotobudki to nietuzinkowa oprawa jubileuszy, koncertów i wielu innych wydarzeń, które wiążą się z wykonywaniem zdjęć z idolem, artystą, prelegentem.

Zdjęcia i filmy na potrzeby mediów społecznościowych

Media społecznościowe dominują w młodym pokoleniu i nie tylko. Pokochaliśmy robić sobie zdjęcia przy każdej możliwej okazji. Nie tylko imprezowe zdjęcia z przyjaciółmi lubimy umieszczać w social mediach. Wiele osób swoje fotografie i ściankę na facebook traktuje jako rodzaj promocji własnej osoby. Fotografie wykorzystywane są w celach biznesowych ale głównie towarzyskich. Prezentując się atrakcyjnie w filmikach na FB liczymy na pozyskanie nowych znajomych, stanie się popularną, poznanie miłości swojego życia, a czasem nawet wypromowanie swojej osoby jako blogera, youtubera, dziennikarza, artysty itd.

Fotobudka 360 i jej możliwości

Możliwości jakie gwarantuje fotobudka 360 są bardzo rozległe. Poza stworzeniem panoramy zdjęć możliwe jest wykonanie krótkich filmików z opcją dodania przeróżnych efektów. Stając w centrum uwagi fotobudki możemy być spokojni o oświetlenie, tło i uchwycenie twarzy. Nie musimy martwić się czerwonymi oczami, świecącymi policzkami. Fotobudki wraz z oprogramowaniem pozwalaja na automatyczna korektę i retusz zdjęcia. Optymalizacja fotografii zapewnia uzyskanie gotowej fotografii lub ruchomego obrazu do dodania w mediach społecznościowych z dbałością o kompresję danych do odpowiedniego rozmiaru idealnego na FB, Instagram czy YT. Fotobudki 360 to oferta dla barów, sal weselnych, okolicznościowych jak i wielu miejsc, w których są osoby zainteresowane wykonaniem pamiątkowej fotografii, filmiku. Fotobudka może być używana również za granicą, jest do super pomysł i atrakcja w Dubaju by nagrać ciekawe video z wakacji.

Popularności wśród młodzieży

Młodzi kochają selfie, jednak selfie nie jest łatwo wykonać, tymczasem fotobudka omija ten problem i wykonuje świetne zdjęcia i filmiki. O ile w starszym pokoleniu nie wszyscy wiedza jak działa fotobudka ani czym jest, to młode pokolenie doskonale zna z autopsji fotobudki występujące na licznych imprezach, dyskotekach, urodzinach. Zaletą fotobudek jest fakt iż nie trzeba inwestować w zakup urządzenia a można je wynająć na określony czas w komplecie wyposażenia, gotowe do użycia, wraz z instruktażem obsługi, dowozem i odbiorem. Plusem fotobudki jest niewielka przestrzeń jaką zajmuje, niewielkie wymagania w stosunku do uruchomienia, w zasadzie wystarczy jedynie przyłącze elektryczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *